Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły

PRIME.5 - WYDAJNOŚĆ, INTUICYJNOŚĆ, PRECYZJA

 

 

 

 

PRIME.5 - WYDAJNOŚĆ, INTUICYJNOŚĆ,  PRECYZJA

 

 

 

Może wydawać się, że rok to bardzo krótki okres. Zadajmy sobie pytanie: co w tym czasie może się zmienić? Jak bardzo technologia rozwinąć? Co nowego pojawi się wśród rozwiązań dla twojej krojowni? Otóż bardzo wiele!

 

 

(artykuł sponsorowany)

 

 

 

Wyzwania

- Produkcja sprzedana mebli w Polsce w 2018 roku może wzrosnąć nawet o 10 proc. w porównaniu do poprzedniego roku, co oznacza ok. 50 mld zł. Sam eksport może przekroczyć 10 mld euro - szacował z początkiem roku Michał Strzelecki, dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Ale jak równocześnie sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, presji kosztowej i technologicznej tworzonej przez zmieniające się prawo o ochronie środowiska czy pogarszającej się sytuacji makroekonomicznej u największych odbiorców polskich mebli przy ograniczonej dostępności pracowników oraz wyśrubowanych normach wydajnościowych i jakościowych?

Producenci mebli jako swoje najważniejsze potrzeby jednoznacznie wskazują w rozmowach z nami na: krótki czas obsługi zleceń, jakość rozkroju, maksymalne wykorzystanie tkanin, minimalizację kosztów pracy oraz optymalizację procesów i kosztów na każdym etapie produkcji. Jak temu zaradzić?

 

 

Rozwiązania

Kiedy ponad rok temu zaprezentowaliśmy światu nasze najnowsze dziecko - cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5, przyświecał nam cel, by było to rozwiązanie zaawansowane technologicznie i jednocześnie przyjazne dla użytkownika. Nie ukrywamy, że drobne problemy okresu niemowlęcego i wczesnodziecięcego wystąpiły. Ale z perspektywy roku możemy z dumą powiedzieć - dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami Prime.5 uczył się w błyskawicznym tempie, wspólnie się uczyliśmy.

Dzięki odbiorcom, którzy przeprowadzili testy w swoich zakładach produkcyjnych, wiemy, że w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami, Prime.5 wykazuje niespotykaną wydajność. Prędkość jego pracy została już wielokrotnie zauważona.

Wszechstronność i uniwersalność urządzenia pozwala na optymalizację produkcji w zakładach o bardzo różnej specyfice, wykorzystujących różnorodne materiały tekstylne.

Projektując urządzenie, staraliśmy się pogodzić zaawansowaną technologię z przyjaznością dla użytkownika - łatwość obsługi i intuicyjność Prime.5 to jego prawdziwy atut.

Precyzja i dokładność rozkroju, jaką gwarantuje Prime.5, potwierdzają w rozmowach z nami nasi klienci.

A to dopiero początek jego rozwoju…

 

 

Świętuj z nami PIERWSZE urodziny Prime.5!

Sprawdź, jak technologia Unicut pozwala na skuteczniejszą pracę na krojowni i wkroczenie w nową fazę rozwoju twojej firmy. Trzy razy dziennie planujemy pokaz niezwykłych umiejętności cuttera do wielowarstwowego rozkroju materiałów tapicerskich Prime.5. Codziennie o 11:00, 13:00 oraz 15:00 zaprezentujemy wszystkie atuty naszego rozwiązania.

A że prawdziwe przyjęcie urodzinowe nie może obejść się bez tortu i kieliszka szampana, urodziny jubilata będziemy świętować wspólnie z państwem codziennie o godz. 13:00.

 


Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, skontaktuj się z nami: targi@allcomp.pl, tel.: +48 882 035 915 lub odwiedź stoisko firmy Allcomp Polska sp. z o.o. na targach SOFAB/FURNICA 2018 (pawilon 8, stoisko 2) w dn. 11 - 14 września.

Przekonaj się sam, że rozwiązanie twoich problemów jest na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie zapraszamy!

 

Allcomp Polska sp. z o.o.         
ul. Krakowska 1, 40-391 Katowice

 +48 32 35 38 401

www.allcomp.pl

 

1.     Cutter Unicut Prime.5 - świętuje pierwsze urodziny. To przy okazji najlepszy prezent dla twojej krojowni.

2.     Ciąg technologiczny do automatycznego rozkroju Allcomp - lagowarka Aero, stół z taśmociągiem, cutter Unicut Prime.5 zaprezentowany w trakcie targów FURNICA 2017.

3.     Stoisko Allcomp Polska - wykrojone formaki na cutterze Unicut Prime.5 podczas ubiegłorocznej wystawy.

Fot. Allcomp Polska sp. z o.o.         

Copyright © Kurier Drzewny