Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły

VIII edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli - zapowiedź

„Bliskość mamy w naturze”

„Bliskość mamy w naturze” to hasło tegorocznych Targów Partnerskich Producentów Mebli, które odbędą się w
dniach 5 - 8 września br. w Centrum Wystawienniczym Szynaka w Iławie. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych, przyciągając co roku setki gości z kraju i zagranicy.

Opr. (pk)

Idea wydarzenia
Targi Partnerskie Producentów Mebli w Iławie to niepowtarzalne wydarzenie nie tylko o charakterze biznesowym, ale również spotkanie, które w znaczny sposób przyczynia się do promocji polskiego meblarstwa na arenie międzynarodowej. Prezentowane podczas targów meble wyznaczają nowe kierunki wzornicze na światowych rynkach meblowych. Projekty marki Szynaka Meble łączą w sobie użytkowość dostosowaną do rytmu współczesnego życia, solidne wykonanie, komfort i nowoczesny design.
Podczas czterech dni targowych na ponad 1500 m2 powierzchni wystawienniczej zostaną przedstawione nowe projekty mebli w ciekawych aranżacjach, a także wyjątkowa oferta handlowa obowiązująca wyłącznie w trakcie trwania imprezy. Wydarzenie to stanowi również bardzo dobrą okazję do spotkania, wspólnej weryfikacji nowych kolekcji i wyboru tych, które w najbliższym czasie będzie można podziwiać w salonach meblowych.
Nawiązane tutaj kontakty handlowe już od ośmiu lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży u firm biorących w nim udział oraz wspólnego kreowania polskich marek jako liderów branży meblowej w kraju i za granicą.
Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczna edycja targów z pewnością przyniesie nowe, efektywne i biznesowe relacje oraz kontrakty, a także będzie miała wpływ na dalszy rozwój branży.
Na VIII edycję Targów Partnerskich Producentów Mebli zaprasza Szynaka Meble wraz z partnerami: KUCHNIE, RAMETA, SZKŁOMAL, AJRAM, BGK, KRONOSPAN, REHAU, PFLEIDERER, DĄB GDYNIA i SAMBELLA. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem wojewody warmińsko-mazurskiego oraz marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

Co w programie?
Program VIII edycji Targów Partnerskich Szynaka Meble:

5 września (wtorek):
9:00 - 17:00 - prezentacja nowości, rozmowy handlowe, przedstawienie oferty specjalnej,
13:00 - oficjalne otwarcie targów, wręczenie nagród wyróżnionym partnerom handlowym,
15:00 - szkolenie Szynaka Meble, prezentacja nowości.

6 września (środa):
9:00 - 17:00 - prezentacja nowości, rozmowy handlowe, przedstawienie oferty specjalnej,
12:00 - Schattdecor - prezentacja „Multidimensional Lifestyles”,
14:00 - szkolenie Szynaka Meble, prezentacja nowości.

7 września (czwartek):
9:00 - 17:00 - prezentacja nowości, rozmowy handlowe, przedstawienie oferty specjalnej,
11:00 - szkolenie firmy Interprint,
14:00 - szkolenie Szynaka Meble, prezentacja nowości.

8 września (piątek):
9:00 - 17:00 - prezentacja nowości, rozmowy handlowe, przedstawienie oferty specjalnej,
9:00 - 15:00 - dzień otwarty dla szkół zawodowych.Fot.1. Tegoroczny motyw eventu, związany z bliskością natury, podkreśla dbałość firmy Szynaka Meble o środowisko oraz wykorzystywanie do produkcji mebli naturalnych starannie wyselekcjonowanych materiałów.
Fot. Szynaka Meble

 

Copyright © Kurier Drzewny